Resultaten van de Ierse dans wedstrijden

Antwerp feis 2015                                                                   Feisbase
Antwerpen, België. 24/1/2015
 
Er namen 43 Marlynes Irish Dancers deel.
We behaalden 108 medailles voor solocompetities, 15 medailles voor Ceíli competities en 3 eerste plaatsen!
 
 
European Championships/feis 2014
Den Haag, Nederland. 22/11 - 23/11/2014
 
We behaalden 64 medailles en 4 eerste plaatsen!
 

Ramstein Feis 2014
Ramstein-Wiesbaden, Duitsland. 1/11 - 2/11/ 2014                                                           
 
Er werden 54 medailles behaald en 9 éérste plaatsen!
 
 
 
European Championship 2013
Krakau, Polen. 16/11/2013                                                                                                  
 

Totaal behaalde prijzen - 3 dansers:
18 medailles
 
Aileen Aerts (U 15)
9de plaats   -   Intermediate   -   Heavy Jig
10de plaats   - Intermediate   -   Throphy heavy Jig
12de plaats   - Interm/open   -   Traditional (st. Pat)
14de plaats   - Any level       -    Trebble Reel
7de plaats   -   Open              -   Reel
8ste plaats   -   Open             -  Heavy Jig
 
9de plaats Open Championship/Qualifyers world's
 
Naomi Fallein ( U15)
9de plaats   -   Intermediate   -   Heavy Jig
10de plaats -   Interm/open    -   Traditional (Blackbird)
8ste plaats   -   Open              -   Reel
7de plaats    -   Open              -  Heavy Jig
 
8ste plaats Open Championship/Qualifyers world's
 
Lita De Wachter (O 21):
17de plaats   -   Open   -   Reel 
11de plaats   -   Open   -   Heavy Jig
 
13de plaats  Open championship - 23ste plaats Qualifyers for the world's (55 dansers)
 
 
Zuidoostbeemster 2013
Zuidoostbeemster, Nederland. 3/11/2013                                                                             
 
Totaal behaalde prijzen - 14 dansers:
6x 1ste prijs en 30 medailles
 
 
Ramstein feis 2013
Ramstein, Duitsland. 14/09/2013                                                                                  
 
Totaal behaalde prijzen - 12 dansers:
4x 1ste prijs en 35 medailles
 
Hanne Van Dijck (U 7j)
5de plaats (ex.)   -   Beginners   -   Reel
 
Lotte Van Dijck (9-11j)
2de plaats   -   Beginners   -   Reel
3de plaats   -   Beginners   -   Slip Jig
4de plaats   -   Beginners   -   Light Jig
5de plaats   -   Beginners   -   Single Jig
 
Maike Fallein (9-11j)
2de plaats   -   Beginners   -   Light Jig
4de plaats   -   Beginners   -   Slip Jig
3de plaats   -   Beginners   -   Single Jig
2de plaats   -   Primary      -   Reel
5de plaats   -   Primary      -   Light Jig
4de plaats   -   Primary      -   Slip Jig
4de plaats (ex) - Primary   -   Single Jig
 
Eline Schepens (10-13j)
4de plaats        -   Primary      -   Single Jig
4de plaats (ex) -   Primary      -   Light Jig
 
Femke Fallein (11-19j)
1ste plaats        -   Beginners   -   Single Jig
5de plaats (ex) - Beginners      -   Heavy Jig
4de plaats (ex) - Primary         -   Reel
5de plaats (ex) - Primary         -   Single Jig
 
Jasmine Dridi (11-19j)
5de plaats (ex)  -  Beginners    -   Hornpipe
3de plaats         -  Primary       -   Single Jig
5de plaats         -  Any            -    2 hand reel (met Eline De Metz)
Eline De Metz (11-19j)
5de plaats (ex)  -  Primary       -   Light Jig
4de plaats         -  Primary       -   Heavy Jig
6de plaats         -  Interm         -   Slip Jig
5de plaats         -  Any            -    2 hand reel (met Jasmine Dridi)
 
Kaat Van Santvoort ( 13-19j)
3de plaats   -   Interm   -   Slip Jig
 
Naomi Fallein (13-19j)
2de plaats    -   Primary   -   Slip Jig
3de plaats    -   Primary   -   Single Jig
3de plaats    -   Interm     -   Slip Jig
1ste plaats   -   Interm     -   Trebble jig
3de plaats   -    Interm    -    Throphy Trebble Jig
 
Aileen Aerts (13 - 19j)
2de plaats   -   Interm   -   Trebble Jig
 
Lita De Wachter ( Over 17 - Over 19)
1ste plaats   -   Interm/Open   -   Traditional (job)
1ste plaats   -   Open               -   Reel
2de plaats   -    Open               -   Heavy Jig
2de plaats   -    Open               -   Championship (Blackthornstick)
 
Anneleen Rummens (Over 19)
2de plaats   -   Beginners    -   Hornpipe
6de plaats   -   Primary       -   Reel
3de plaats   -   Primary       -   Heavy Jig
4de plaats   -   Primary       -   Traditional (st pat)


Munich feis 2013
Oberschleissheim, Duitsland. 29/06/2013

Totaal behaalde prijzen: 
  één 1ste plaats & 15 medailles

Eline Schepens (10-12 jaar - 30 deelnemers):
   4de plaats     -   Primary   -   Reel
   10de plaats   -   Primary   -   Light jig
   10de plaats   -   Primary   -   Throphy: Reel
 
Naomi Fallein (14-16 jaar - 30 deelnemers):
   8ste plaats     -   Primary   -   Slip Jig
   8ste plaats     -   Primary   -   Throphy: Slip Jig
   11de plaats   -   Intrmed    -   Reel
 
Demi Schellemans (16-18 jaar - 20 deelnemers):
   13de plaats   -   Primary   -   Reel
   11de plaats   -   Interm     -   Reel
 
Lita De Wachter (16-24 jaar - 20 deelnemers):
   2de plaats     -   Interm   -   Reel
   3de plaats     -   Interm   -   Light jig
   3de plaats     -   Interm   -   Single jig
   1ste plaats     -  Interm   -   Throphy: Heavy jig
 
Anneleen Rummens (16-24 jaar - 20 deelnemers):
   8ste plaats     -   Primary   -   Reel
   9de plaats     -   Primary    -  Trebble Jig
   11de plaats   -   Interm      -   Reel
 


Kilkenny feis 2013
Westvliet, Nederland. 13 & 14/04/2013 
 
Totaal behaalde prijzen:
   1ste plaats Premier Championship
   5 eerste plaatsen
   37 medailles
 
Aileen Aerts (11-17):
   2de plaats   -   Intermediate   -   Trebble jig 
   4de plaats   -   Interm/open   -   Throphy: Trebble jig + reel
   6de plaats   -   Interm/open   -   Traditional set dance: Blackbird
   6de plaats   -   Any level       -    Trebble reel

Anneleen Rummens (17-30):
   2de plaats       -   Beginners   -   Light Jig
   4de plaats(ex.)   -   Primary      -   Reel
 
Eline De Metz 11-17):
   2de plaats(3)  -   Beg/prim  -   Traditional set dance: st. patrick's day 
   1ste plaats(5)  -  Primary    -   Reel
   4de plaats    -   Primary    -    Light jig
   1ste plaats   -   Primary     -   Slip jig
   1ste plaats   -   Primary     -   Throphy: Trebble jig + Reel

Eline Schepens (9-11):
   2de plaats   -   Beginners   -   Slip jig   
   1ste plaats   -   Any Level  -   2 hand reel (Maike F.)
 
Ellen Dewaide ( 11-17):
   2de plaats(2)   -   Beginners   -   Heavy jig
   2de plaats(2)   -   Beginners   -   Hornpipe
   3de plaats      -   Beginners   -   Throphy: Trebble jig + slip jig
 
Femke Fallein (11-17):
   3de plaats   -   Beginners   -   Single jig
   3de plaats   -   Primary      -   Single jig
   4de plaats   -   Primary      -   Slip jig
 
Flo Diels (11-17):
   5de plaats   -   Beginners   -   Reel
   3de plaats(4)   -   Beginners   -   Hornpipe
 
Jasmine Dridi (11-17): 
   4de plaats   -   Primary   -   Reel
   7de plaats   -   Primary     -   Throphy: Trebble jig + Reel
 
Kaat Vansantvoort (11-17):
   10de plaats   -   Primary   -   Reel 

Kyandra Capiau (7-9):
   1ste plaats   -   Beginners   -   Reel
 
Lily Amersi (U 7):
   7de plaats   -   Beginners   -   Reel
 
Lita De Wachter (O 21):
   1ste plaats   -  Open Premier Championship   - Reel, Heavy jig, Blacktornstick
   3de plaats   -   Intermediate   -   Reel
   2de plaats   -   Intermediate / Open   -   Traditional set dance: St. Patrick's day
 
Maike Fallein (9-11):
    3de plaats   -   Beginners   -   Single jig
    3de plaats   -   Primary      -   Reel
    1ste plaats   -  Any Level   -   2 hand reel (Eline S.)
 
Maya Amersie (9-11)
   9de plaats (ex.)   -   Beginners   -   Reel
 
Naomi Fallein (11-17):
   8ste plaats   -   Primary         -   Reel
   4de plaats   -   Primary         -   Single jig
   3de plaats   -   Primary         -   Hornpipe
   7de plaats   -   Interm/open   -  Traditional set dance: Blackbird 
   8ste plaats   -   Intermediate  -   Reel

Sasa Bogaerts (9-11):
   8ste plaats(ex.)   -   Beginners   -   Reel 

Solène Croquenec (17-30):
   7de plaats   -   Beginners   - Reel
 
Sylke Steemans (11-17):
   10de plaats   -   Beginners   -   Reel
 
Yanaika Capiau (U 7):
   5de plaats(ex.)   -   Beginners   -  Reel